יום שבת, 25 ביולי 2009

אבל לא רק...

בתיאור הבלוג הכרזתי שכאן ידובר לא רק על אופנה ועל מה שאנשים לובשים לעבודה, אלא גם על דברים נוספים, והגיע הזמן לפדות את הצ'ק הזה. הפעם, ב"דברים נוספים" הכוונה היא לדברים שנותנים השראה, לחיים ולאופנה.

ביום שישי הלכתי עם ג'ני וחברתה נעמה לראות את תערוכת הבוגרים של שנקר 2009. אני תמיד מתפעלת מרמת היצירתיות וההשקעה שנגלית בתערוכות האלו מידי שנה ומחזיקה אצבעות ליוצרים המוכשרים שמתחילים כעת את מסעם בשוק העבודה. לצערי, את מיצגי האופנה לא ראינו כי הם עברו לתצוגה בחנות קסטרו הראשית בדיזנגוף סנטר, אך ראינו עבודות רבות ויפות אחרות בתחומים של עיצוב תכשיטים, עיצוב טקסטיל, עיצוב תפאורה, עיצוב תעשייתי, עיצוב מדיה אינטראקטיבית וגרפית ועוד. אני מביאה פה רק כמה דוגמאות לעבודות שדיברו אליי, אך היו רבות נוספות ראויות. תהנו (ולכו לראות את התערוכה, זה ממש מומלץ, ואם צריכים עוד תירוצים אז זה גם חינם וממוזג... עד 4.8).

חגית קרקובסקי - עיצוב טקסטיל - דמויות בהשראת יער אפל
(מדהים! ג'ני כינתה את התמונה "האיש המפחיד שגילי רצתה להנציח")דניאל צאייג - עיצוב תפאורה ותלבושות ל"האשה המופלאה שבתוכנו" מאת חנוך לוין (מופלא בפני עצמו... הבמה מסתובבת)עמית כרמל - עיצוב טקסטיל - התחדשות (שימוש חדש בבובות המיוצרות במרכז אמריקה - מקסים!)


ליהיא קציר - עיצוב טקסטיל - קשירות (סריגות קרושה על הקיר - איזה ממתק ויזואלי)


אלה דקל - עיצוב תעשייתי - UnTray - (מערכת כלי אוכל שמתלבשים אחד על השני וניתן להביא את כולם ביחד לשולחן ללא צורך במגש, פשוט וגאוני)


לילה טוב ושבוע מצוין!3 תגובות:

 1. בכל פעם כשאני פותחת את הבלוג אני מרגישה כאילו זו הפעם הראשונה:)
  גילי, את מצליחה לחדש ולהפתיע שוב ושוב...

  תודה!

  השבמחק
 2. ואוו זה מהמם ויעיל! סט הכלים של UnTray בהחלט רעיון מבריק שיכול לחסוך הרבה יזע ודמעות של שבירת כלים :) איפה אפשר לקנות את הסדרה?

  השבמחק
 3. מצטערת, לא יודעת... אפשר לנסות לחפש את אלה דקל המעצבת ולפנות אליה.

  השבמחק