יום ראשון, 1 בינואר 2012

האדרת נשים - חנות אינטרנטית חדשה ל״חרוז כזה״ ומתנה לשנת 2012

בימים טרופים אלו בהם סיפורי הדרת נשים מהדהדים באוויר וגורמים לנו לתהות מה לעזאזל קורה במדינה שלנו ולאן עוד נגיע, נעים לגלות שגם ההפך קורה לעיתים ויש מי שחושב ופועל להעצמת נשים. חנות ״חרוז כזה״ התל-אביבית השיקה זה עתה חנות אינטרנטית חדשה, תחת הכותרת "שדרת המעצבות", שמטרתה למכור את התכשיטים המעוצבים ומיוצרים על ידי הנשים (ברובן המוחץ) שלמדו באקדמיה לעיצוב תכשיטים של החנות.

אסנת פלאוט, מנכ״לית ״חרוז כזה״ הסבירה לי שכאשר גילתה שלרבות מהתלמידות והבוגרות של האקדמיה, יש קושי בשיווק של תכשיטיהן ולמעשה בסיום לימודיהן הן מייצרות בעיקר לחברים ולמגירה, החליטה לעשות מעשה. היא יזמה את הקמתה של החנות האינטרטית המכונה "שדרת המעצבות", המאגדת תחתיה תכשיטניות שונות, כאשר ״חרוז כזה״ דואגת לכל ענייני השיווק, הצילום והמכירה של התכשיטים ולתכשיטניות לא נותר אלא ליצור בהנאה. כך, גם אם כל אחת מהתכשיטניות מסוגלת לייצר כמות מוגבלת, מכיוון שאלו תכשיטים בעבודת יד, ההתאגדות שלהן מאפשרת היצע גדול ומגוון. השאיפה של ״חרוז כזה״ היא לפנות גם לשוק בחו״ל תוך מיתוג התכשיטים בחנות כ״Jewish Art".


אוסנת פלאוט מנכ"לית "חרוז כזה" מאובזרת בתכשיטי מעצבות החנות
אתר החנות עצמו בסיסי מבחינת הפונקציונליות והעיצוב, אולם ניתן בהחלט להתרשם מהעיצובים השונים ולרכוש אותם. אם לבחור דבר אחד שאותו הייתי משפרת מייד, זו תיבת החיפוש, שמביאה המון תוצאות ממש לא רלוונטיות ולמעשה לא מאפשרת למשתמש לחפש תכשיט בצורה ממוקדת.

 
אתר "שדרת המעצבות" של חרוז כזה

התכשיטים עצמם שונים כמובן זה מזה, אך בגדול מאופיינים בשימוש רב בחרוזים (אותם מייבאת החנות) ובצבעוניות שמחה ופולקלוריסטית. בעיני מצאו חן התכשיטים של נטלי נואמה, המאופיינים בקו יותר נקי ומודרני.


ולסיום, ברוח "תעבירו את זה הלאה" אני רוצה לתת במתנה לכבוד השנה האזרחית החדשה לאחת מקוראות הבלוג את השרשרת הזו, עבודה של תכשיטנית "חרוז כזה". כל מה שאתן צריכות לעשות זה להשאיר לי תגובה עם שמכן וכתובת מייל. בעוד שבוע אני אערוך הגרלה בין כל הנרשמות ואודיע לזוכה המאושרת.

שרשרת מתנה לכבוד שנת 2012
ושתהייה לנו שנה מצויינת, מלאת הנאה, יופי, והצלחה לכל הנשים היוצרות (וגם לגברים כמובן).

6 תגובות:

 1. תודה על ההמלצה על החנות האינטרנטית. יחי העצמת הנשים! מאוד אהבתי את כל הפוסטים, מעורר השראה :) נשיקות טל
  Talshany@gmail.com

  השבמחק
 2. איזה מיזם מקסים, וגם השרשרת מקסימה! תודה, מיה
  bicksonit@gmail.com

  השבמחק
 3. !!!Girl Power
  רעיון מדליק! תודה, שמרית
  sperkol {att} gmail.com

  השבמחק
 4. גילי
  בלוג מקסים. נהנית לקרוא אותך כל פעם
  עירית כהן
  irit_c@leumi-card.co.il

  השבמחק
 5. בהחלט יוזמה נעדרת ונהדרת!
  ליאת
  basisliat@gamil.com

  השבמחק
 6. אנד דה וינר איז: עירית כהן!
  מזל טוב עירית, ותודה לכולכן על ההשתתפות.

  השבמחק