יום שני, 18 בינואר 2010

יושבת בסן פרנסיסקו על המים

חברתי טל עברה לגור בסן פרנסיסקו לפני שנתיים, ומאז שפתחתי את הבלוג אני משדלת אותה לשלוח לי תמונות של האאוטפיטים אותם היא לובשת לעבודה. אז לכבוד סיום הדוקטורט שלה, השנה החדשה והעבודה שהתחילה לא מזמן, שמחתי מאד למצוא במייל שלי אוסף של תמונות מקסימות ותיאורים מפורטים של מה היא לובשת ולמה. טל מאד מוכשרת ויצירתית ומאז שאני מכירה אותה היא מבשלת, אופה, יוצרת חרוזים, מכיירת כלים מדהימים בקרמיקה ועוד (וזה חוץ מלגדל שתי בנות, בעל ודוקטורט).

My friend Tal moved to San-Francisco two years ago, and ever since I started this blog I have been soliciting her to send me outfit photos. To celebrate her PhD graduation, 2010 and her new job, I was delighted to find in my mailbox an assortment of lovely photos and descriptions of Tal's style. Tal is extremely talented and creative and ever since I met her she is always cooking, baking, creating beads, amazing pottery items and more (not to mention raising two girls, a husband and a PhD).

טל מספרת שמאז שעברה לארה"ב היא קוראת באדיקות וממליצה על העיתון in style. עם זאת, עדיין לא יצא לה לקנות את הבגדים היפים של המעצבים שמדברים אליה (ע"ע מעצב מועדף). מאז שהתחילה עבודה חדשה בה היא רואה פציינטים במסגרת מחקר במרכז רפואי, היא מתלבשת יותר אלגנטי. באופן כללי, טל מספרת שאנשים מתלבשים די אלגנטי לעבודה - אף אחד לא לובש ג'ינס, ולמעשה לא אמורים ללבוש ג'ינס לעבודה... מכיוון שהיא גרה בסן פרנסיסקו, אז באופן קבוע יש לה ז'קט וצעיף בתיק. אה, והיא גם משתדלת להשתמש כמה שיותר באקססוריז, בהשראת הבלוג  (תודה! איזה כייף). טל [חצאית - נעמה בצלאל, חולצת גולף שחורה - גולף, מעיל - Cub Monaco, צעיף - אנונימי מחנות בסנטה ברברה, עגילים - צור אלון, נעליים - Easy Spirit]
Tal [Skirt - Naama Bezalel, Black pullover - Golf,  Coat - Club Monaco, Scarf - anonymous from a store in Santa-Barbara, Earrings - Tzur Alon, Shoes - Easy Spirit)


והנה כמה המלצות על חנויות שטל אוהבת במיוחד: Banana Republic , H&M, Ann Taylor. דברים שווים וזולים ניתן לעתים למצוא גם ב-Target. בנוסף, בחנויות כמו Ross, Marshalls, TJ Maxx אפשר למצוא בגדי מעצבים יחסית בזול.


טל [מכנסיים - Gap, נעליים - אלדו, חולצה חומה - מאיה נגרי, שרשרת - מעשה ידיה של חברה של טל אפרת מפימו, מעיל קורדורוי - אנתרופולוג'י, צעיף אנונימי - מחנות בסן פרנסיסקו]

Tal [Pants - Gap, Shoes - Aldo, Brown Shirt - Maya Negri, Necklace - Handmade by Tal's friend Efrat, Coat - Anthropology, Scarf - anonymous from a store in San-Francisco]

"שאלון השיק" של טל

צבע אהוב כחול (אבל מסתבר שהצבע הדומיננטי בארון שלה הוא שחור)
סגנון אלגנטי-אורבאני עם טוויסט
מעצב מועדף בארץ - מאיה נגרי, נעמה בצלאל, גרטרוד. בארה"ב - סטלה מקרטני, וורה וונג
אייקון אופנה אן האת'ווי ב"השטן לובשת פראדה", וחברתה ג'רלדין הפריזאית עם השיק
פריט אהוב הג'קט החדש מאנתרופולוג'י בשילוב צעיפים והעגילים עם האבנים הכחולות (של צור אלון) - מתנה מהבעל לכבוד הלידה
אגרן או זרקן אגרנית... ברור!

Tal's "Chic Questionnaire"
Favorite Color Blue (but it turns out her wardrobe is dominated by Black)
Style Urban-Elegant with a twist
Favorite Designer In israel - Maya Negri, Naama Bezalel, Gertrude. In the US - Stella McCartney, Vera Wang
Fashion Icon Ann Hathaway in "The Devil Waers Prada" and Tal's chic French friend Geraldine
Favorite Item New Anthropology jacket worn with various scarves and the blue gem earrings (by Tzur Alon) - a present from the hubby for the birth

Hoarder or Discarder Hoarder... No doubt!
Huge thanks to Tal and please forgive the pathetic pace of updates lately - who's in favor of adding a 25th hour to the day - only for the fun stuff?

תודה ענקית לטל וסליחה ומחילה על רמת העדכונים העלובה לאחרונה. דווקא יש לי המון פוסטים בקנה, פשוט כמות השעות ביום היא לא הגיונית למספר הדברים שאני עושה במקביל... מי בעד הוספה של השעה ה-25 ביממה שתוקדש לדברים משמחים בלבד?

לילה טוב,
גילי

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה